Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Spedytor międzynarodowy / krajowy Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska:   Pozyskiwanie ładunków oraz wycena i ofertowanie usług w transporcie krajowym i międzynarodowym, Organizacja i bieżąca obsługa zleceń spedycyjnych, Nadzór nad dokumentacją spedycyjną, Nawiązywanie stałej współpracy z przewoźnikami, Dbałość o wysoką jakość świadczonych usług, Realizacja założeń budżetowych, Współpraca z innymi oddziałami Spółki. Wymagania:   Doświadczenie zawodowe na stanowisku spedytora min. 2 lata, w tym znajomość przepisów i regulacji w zakresie transportu i spedycji, Wykształcenie średnie lub wyższe, Umiejętność pracy indywidualnej, jak i w zespole pod presją czasu, Zdolność nawiązywania kontaktów, Organizacja transportów całopojazdowych i częściowych, Wysoka motywacja na osiąganie wyznaczonych celów i nastawienie na sukces, Wyceny transportów międzynarodowych, krajowych, Znajomość rynku przewoźników, Własny portfel klientów, Komunikatywna znajomość jednego z języków: angielskiego i/ lub niemieckiego (oddział w Słubicach - jęz. niemiecki).   Szukamy osoby która: jest operatywna, samodzielna, sumienna, posiada zdolności organizacyjne, komunikatywna, potrafi pracować w zespole i jest nastawiona na sukces. Oferujemy:   Bardzo korzystne warunki zatrudnienia i konkurencyjne wynagrodzenie, Prywatną opiekę medyczną, Partnerskie podejście pracodawcy do pracownika, Możliwości rozwoju zawodowego, Motywujący system premiowy. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego, z podanym w tytule wiadomości numerem referencyjnym klikając w przycisk aplikowania. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...