Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 7 października 2016

Spedytor międzynarodowy / krajowy - Oferta z Jobs.pl

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresPolska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Spedytor międzynarodowy / krajowy

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska:

    • Pozyskiwanie ładunków oraz wycena i ofertowanie usług w transporcie krajowym i międzynarodowym,
    • Organizacja i bieżąca obsługa zleceń spedycyjnych,
    • Nadzór nad dokumentacją spedycyjną,
    • Nawiązywanie stałej współpracy z przewoźnikami,
    • Dbałość o wysoką jakość świadczonych usług,
    • Realizacja założeń budżetowych,
    • Współpraca z innymi oddziałami Spółki.
  • Wymagania:

    • Doświadczenie zawodowe na stanowisku spedytora min. 2 lata, w tym znajomość przepisów i regulacji w zakresie transportu i spedycji,
    • Wykształcenie średnie lub wyższe,
    • Umiejętność pracy indywidualnej, jak i w zespole pod presją czasu,
    • Zdolność nawiązywania kontaktów,
    • Organizacja transportów całopojazdowych i częściowych,
    • Wysoka motywacja na osiąganie wyznaczonych celów i nastawienie na sukces,
    • Wyceny transportów międzynarodowych, krajowych,
    • Znajomość rynku przewoźników,
    • Własny portfel klientów,
    • Komunikatywna znajomość jednego z języków: angielskiego i/ lub niemieckiego (oddział w Słubicach - jęz. niemiecki).

  • Szukamy osoby która: jest operatywna, samodzielna, sumienna, posiada zdolności organizacyjne, komunikatywna, potrafi pracować w zespole i jest nastawiona na sukces.

  • Oferujemy:

    • Bardzo korzystne warunki zatrudnienia i konkurencyjne wynagrodzenie,
    • Prywatną opiekę medyczną,
    • Partnerskie podejście pracodawcy do pracownika,
    • Możliwości rozwoju zawodowego,
    • Motywujący system premiowy.
  • Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego, z podanym w tytule wiadomości numerem referencyjnym klikając w przycisk aplikowania.

  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii