Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Specjalista ds. ubezpieczeń ze znajomością języka angielskiego (k/m) Nr ref.: /JOBS.pl Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources , świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego Klienta, którym jest międzynarodowa organizacja, poszukujemy osob na stanowisko: Specjalista ds. roszczeń ubezpieczeniowych ze znajomością języka angielskiego (k/m) Zakres obowiązków:  Przyjmowanie i weryfikowanie roszczeń ubezpieczeniowych  Weryfikowanie płatności Uzgadnianie statusów ubezpieczeń  Aktualizacja dokumentów oraz informacji systemowych  Wyjaśnianie kwestii ubezpieczeniowych we współpracy z innymi działami Oczekiwania:  Doświadczenie na stanowisku związanym z ubezpieczeniami  Płynna znajomość jezyka angielskiego  Wykształcenie wyższe  Znajomość pakietu MS Office ( szczególnie Excel)  Oferowane:  Stabilne zatrudnienie w opraciu o umowę o pracę Możliwośc rozwoju w strukturach międzynarodowej organizacji Szkolenia przygotowujące do objęcia stanowiska Bogaty pakiet benefotów pozapłacowych  Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...