Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Sortowacz złomu. Zapewniamy kurs VCA Nr ref.: /JOBS.pl Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób zainteresowanych pracą w charakterze pracownika fizycznego na złomowisku budowlanym w miejscowości Sluiskil. Główny zakres obowiązków: - sortowanie złomu - sprzątanie terenu i instalacji Oferta wiąże się również z pracą fizyczną na dworze. DLA OSÓB, KTÓRE NIE POSIADAJĄ HOLENDERSKIEGO CERTYFIKATU VCA, AXELL OFERUJE KURS zakończony egzaminem oraz otrzymaniem certyfikatu* * szczegóły dotyczące kursu VCA udzielają rekruterki Wymagania : - doświadczenie w pracy fizycznej - gotowość do pracy na zewnątrz - posiadanie prawa jazdy kat. B (oferta wiąże się z samodzielnym dojazdem z miejsca zamieszkania do miejsca pracy) - umiejętność porozumiewania się językiem angielskim - mile widziany holenderski certyfikat VCA - dyspozycyjność i gotowość do podjęcia pracy w ciągu kilku dni W zamian oferujemy: - legalne zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę tymczasową - tygodniowe wypłaty na konto - odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie - bezpłatny dojazd do pracy na terenie Holandii - opiekę polskich koordynatorów Zapewniamy także DARMOWY przejazd do Holandii! Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmy Axell Holandia Sp. z o.o. oraz Axell Polska 2004 Sp. z o.o. z siedzibą: 96-100 Skierniewice ul. Rybickiego 41, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Axell oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.” Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...