Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Robotnicy pomocniczy w ogrodnictwie Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: sadzenie i zrywanie tulipanów w szklarni wiązanie tulipanów układanie bukietów  Wymagania: mile widziane doświadczenie w pracy w ogrodnictwie dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań Oferujemy: stałe zatrudnienie za granicą w dynamicznie rozwijającej się firmie atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie w euro, stawka podstawowa 9,43 € brutto + dodatki możliwość zjazdu do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne dodatek wakacyjny 8,00% dochodów brutto i urlopowy 10,92% dochodów brutto organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)' Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...