Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Przedstawiciel Medyczny (leki na receptę) Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Budowanie długotrwałych relacji z klientami (lekarze, przychodnie, ośrodki zdrowia) w Ustalenie i realizacja harmonogramu wizyt, Opracowanie strategii sprzedaży i prowadzenie działań marketingowo – promocyjnych, Efektywne wykorzystanie budżetu promocyjnego, Odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych działu leków na receptę, Aktywny udział w targach, konferencjach i innych eventach branży medycznej, Przygotowywanie raportów sprzedażowych oraz stały monitoring konkurencji; Wymagania: Wyksztalcenie wyższe, Minimum 2 – letnie  doświadczenie na podobnym stanowisku, Poparta sukcesami umiejętność realizacji wyników sprzedażowych, Duża motywacja do realizacji wyznaczonego celu i zaangażowanie, Komunikatywność i umiejętność prowadzenia negocjacji, Odporność na stres i odpowiedzialność za powierzone zadania, Prawo jazdy kategorii B; Oferujemy: Umowę o pracę oraz premię uzależnioną od osiągniętych wyników, Szkolenia, Niezbędnie narzędzia służbowe (samochód, telefon, laptop) Pakiet benefitów (ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, karta Multisport); Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą "aplikuj teraz".  Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...