Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Przedstawiciel Handlowy Nr ref.: /JOBS.pl Teren działania: Warszawa, województwo mazowieckie oraz teren Polski Północnej Opis obszaru działania: Naszym klientem jest znana w Europie firma będąca liderem w dystrybucji oleju napędowego. Nasz klient oferuje usługi sprzedaży paliwa dla przewoźników drogowych, programy partnerskie oraz systemy wsparcia dla przewoźników jak np.: sieć partnerskich stacji paliw w Europie, pełną gamę usług powiązanych- od opłat za przejazdy po utrzymanie w czystości pojazdów ciężarowych czy wsparcie w zwrocie podatku VAT, aplikacje mobilne, karty partnerskie. Od odpowiedniej osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego oczekujemy: minimum 3 lat doświadczenia w sprzedaży związanej z rynkiem paliw atutem będzie doświadczenie zdobyte w sprzedaży usług wspierających przewoźników drogowych - szersze niż jedynie dystrybucja paliw dobrej znajomości angielskiego w mowie i piśmie wykształcenia wyższego - idealnie technicznego związanego z branżą odpowiedniej, nastawionej na cel postawy wysokich kompetencji interpersonalnych determinacji i otwartości do budowania relacji biznesowych wśród klientów w powierzonym terenie. Klient oferuje: stabilne i stałe zatrudnienie w dynamicznie rozwijających się strukturach firmy atrakcyjną pensję i stabilnie skonstruowany system motywacyjny uzależniony od wyników szkolenia oraz ciągły rozwój wszelkie niezbędne narzędzia pracy Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...