Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Pracuj z nami w 3M! (nowy nabór) Nr ref.: /JOBS.pl Zadania: - obsługa linii produkcyjnej, - kontrola pracy maszyn, - weryfikacja jakości wyrobu gotowego - pakowanie gotowego produktu Jeśli: - posiadasz doświadczenie przy obsłudze maszyn produkcyjnych lub w pracy na produkcji, - jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie zmianowym, - chciałbyś pracować przy produkcji z obszaru Ochrony Zdrowia, - szukasz pracy w dużej firmie dbającej o rozwój swoich pracowników, - interesuje Cię stabilne wynagrodzenie, - chcesz być zatrudniony na podstawie umowy o pracę, Jesteś zainteresowany? Wyślij do nas swoją aplikację. Nie posiadasz aktualnego Cv zadzwoń i poznaj szczegóły: 606 814 792 Oferujemy: - indywidualną opiekę naszego koordynatora, który pomoże Ci przejść proces rekrutacyjny oraz wprowadzi Cię do nowej firmy, - terminowe wynagrodzenie, - darmowy dojazd, - pomoc w załatwieniu formalności (wnioski, zaświadczenia do UP), - stabilna oferta pracy u najlepszych pracodawców we Wrocławiu i okolicach, - miłą obsługę i bezstresowe rozmowy rekrutacyjne, - oprócz wynagrodzenia, pakiet dodatkowych Benefitów. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...