Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Pracownik PRODUKCYJNY do SODA STREAM Nr ref.: /JOBS.pl Nasz klient z sektora logistyczno-produkcyjnego zajmujący się dystrybucją oraz kompletowaniem ekspresów do napojów gazowanych wraz z wchodzącym w jego skład wyposażeniem, poszukuje kandydatów na stanowisko : pracownik produkcyjny. Miejsce pracy: RIJEN Obowiązki: sortowanie butli wielokrotnego użytku oraz uzupełnianiem ich gazem CO2, etykietowanie Wymagania: doświadczenie na takim samym i/lub podobnym stanowisku znajomość języka angielskiego pozwalającej na sprawną komunikację w miejscu pracy czynne prawo jazdy kategorii B chęć podjęcia stałej współpracy w systemie zmianowym dokładność, systematyczność i sumienność znajomość przepisów BHP Oferujemy: dobrze płatne, legalne i stabilne zatrudnienie w Holandii z wieloma godzinami bezpłatny transport do Holandii, prosto do miejsca zakwaterowania tygodniowy system wynagrodzeń wraz z regularnymi przelewami  możliwość korzystania odpłatnie z zakwaterowań mieszkaniowych darmowy transport z naszych lokacji mieszkaniowych pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii oraz pomoc ze wszystkimi formalnościami  pełne wsparcie polskich koordynatorów na terenie Holandii oraz ubezpieczenie zdrowotne możliwość rozwoju na różnych stanowiskach pracy Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmy Axell Holandia Sp. z o.o. oraz Axell Polska 2004 Sp. z o.o. z siedzibą: 96-100 Skierniewice ul. Rybickiego 41, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Axell oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.” Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...