Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Pracownik magazynu w Holandii Nr ref.: /JOBS.pl Obecnie dla naszego klienta zajmującego się dystrybucją urządzeń elektronicznych znanej marki poszukujemy: operatorów wózków widłowych, orderpickerów, pakowaczy, kontrolerów jakości Miejsce pracy: Waalwijk Wymagania: doświadczenie na takim samym lub/i podobnym stanowisku komunikatywna znajomość języka angielskiego dyspozycyjność i gotowość do wyjazdu w ciągu kilku dni mile widziane prawo jazdy kat.B Axell oferuje: legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy na dłużej pracę w znanej międzynarodowej firmie, wśród wielonarodowej załogi pracowników rozwój zawodowy organizację przejazdu do Holandii pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii możliwość korzystania odpłatnie z zakwaterowań mieszkaniowych darmowy transport do pracy pełne wsparcie polskich koordynatorów na terenie Holandii oraz ubezpieczenie zdrowotne regularny tygodniowy system wynagrodzeń Jesteś zainteresowany/a ofertą? Kliknij w aplikuj! Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmy Axell Holandia Sp. z o.o. oraz Axell Polska 2004 Sp. z o.o. z siedzibą: 96-100 Skierniewice ul. Rybickiego 41, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Axell oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.” Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...