Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Pracownik fizyczny – bez doświadczenia Nr ref.: /JOBS.pl Rodzaj pracy: Zakres obowiązków obejmuje różne proste prace w sektorze zielonym (na szklarni / hali) lub sektorze produkcyjnym (na hali / magazynie). Praca zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.   Zakres obowiązków obejmuje proste prace, m.in.: obsługa maszyn do sadzenia roślin, pakowanie, układanie (np. skrzynek, kartonów), sortowanie / segregowanie różnych towarów, wykonywanie prostych czynności przy obsłudze linii produkcyjnych, układanie zamówień wg. listy, kontrola jakości, sortowanie kwiatów i cebulek kwiatowych, robienie bukietów, pakowanie kwiatów, pakowanie warzyw i owoców, plewienie, układanie zamówień na hali/szklarni.   Doświadczenie nie jest wymagane, ale mile widziane. Jeśli osoba nie ma doświadczenia, to zostanie przyuczona na miejscu, do pracy.   Praca w grupach. Możliwa praca w weekendy oraz nadgodziny. Nadgodziny płatne dodatkowo wg kodeksu CAO. Dodatkowych szczegółów oferty udzielamy kandydatom którzy zakwalifikują się do procesu rekrutacji. Uwaga! Wyjazdy do pracy organizujemy w każdy weekend! Dokładną datę wyjazdu ustalamy z każdym kandydatem indywidualnie! Wymagania: dyspozycyjność do pracy na min.2 miesiące motywacja do pracy Oferujemy: legalną pracę u sprawdzonego pracodawcy zakwaterowanie na terenie Holandii bezpłatny transport do pracy na terenie Holandii (służbowy samochód lub rower) opiekę polskiego koordynatora za granicą organizację i rezerwację transportu z miejsca zamieszkania za granicę ubezpieczenie stawkę godzinową gwarantowaną, zgodną z holenderskim kodeksem pracy i CAO legalne zatrudnienie na terenie Holandii (świadczenia socjalne, odprowadzanie składek emerytalnych itp.) szczegółową prezentację warunków zatrudnienia Wymagane dokumenty: CV w języku polskim bądź angielskim Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Dodatkowych informacji i szczegółów udzielimy kandydatom, którzy spełniają wymagania oferty i zakwalifikują się do procesu rekrutacji. Kontakt: Sposób kontaktu z pracodawcą: Prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu. Wszystkim kandydatom nadsyłającym aplikacje dziękujemy, zastrzegamy sobie jednak prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Z kandydatami kontaktujemy się do 2 tygodni po złożeniu aplikacji. Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...