Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Praca fizyczna/Sprzątanie Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Praca polega na sprzątaniu mieszkań, domów prywatnych  oraz biur. Wymagania: Mile widziane zespoły dwuosobowe z przynajmniej jedną kobietą, jednakże pojedynczych osób do pracy również potrzebujemy.  Przynajmniej jedna osoba w zespole musi mieć ukończone 27 lat (kryterium postawione przez szwedzkiego zleceniodawce) Własne, sprawne technicznie auto jest wymogiem. Oferujemy: Praca w systemie godzinowym = 85sek/h, od poniedziałku do piątku Możliwość pracy w weekendy Kilkudniowe płatne szkolenie z doświadczonym personelem Firma zwraca koszty dojazdu do klientów, parkingi oraz oferuje myjnię firmową raz w miesiącu Zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez firmę  Firma oferuje pracę na stałe, jednocześnie wymagane jest przynajmniej pół roku dyspozycyjności, zaraz po przyjedzie podpisywana jest umowa w języku polskim na pierwszy miesiąc współpracy a po miesiącu podpisywana jest szwedzka umowa w oparciu o szwedzkie prawo pracy na kolejny okres współpracy. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" W razie pytań prosimy o kontakt pod numerami: 530- 828- 048 536- 893- 287 Kontakt: Aplikacje prosimy kierować za pośrednictwem formularza "Aplikuj teraz" Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Opiekunki praca w Niemczech
Niemiecka Agentura Klingeln24 zaprasza opiekunki/ów do współpracy na terenie Niemiec Nordrhein-Westfalen. Gwarantujemy legalną pracę oraz wysokie zarobki do 2200 euro. Nie utajamy warunków pracy...
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Alfa Romeo Giulia - zobacz videotest
Alfa Romeo Giulia - zobacz videotest
Oto nowa Alfa Romeo. Giulia. Wszyscy na nią czekaliśmy. Czy ta nowa Alfa będzie wielkim powrotem tej kultowej marki, czy może gwoździem do trumny?

Proszę czekać - ładowanie treści...