Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 14 listopada 2016

Pielęgniarka ze znajomością języka niderlandzkiego - Oferta z Jobs.pl

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresBelgia,
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Pielęgniarka ze znajomością języka niderlandzkiego

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska:

    • Nasi klienci to renomowane placówki medyczne zajmujące się opieką nad starszymi osobami, które poszukują wykwalifikowanych pielęgniarek.Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadać za  zapewnienie profesjonalnej pielęgnacji i opieki, wykonanie czynności higieniczno-pielęgnacyjnych u pacjentów wg obowiązujących zasad, współpraca z lekarzami i z personelem medycznym w celu zapewnienia pacjentowi skutecznej opieki na wysokim poziomie.
  • Wymagania:

    • Dyplom ukończenia Szkoły Pielęgniarskiej lub licencjat pielęgniarstwa lub dyplom magistra pielęgniarstwa
    • Doświadczenie zawodowe
    • Aktualne prawo wykonywania zawodu
    • Znajomość języka niderlandzkiego na poziomie A1/A2
    • Gotowość wyjazdu do pracy za granicę na okres kilku miesięcy lub na stałe

  • Oferujemy:

    • Wynagrodzenie na poziomie obowiązującym pracowników belgijskich
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia pracy
    • Pomoc prawna, administracyjna i językowa
    • Pomoc w kwestiach organizacyjnych (m.in. zakwaterowanie, dojazd)
    • Kursy językowe dla osób zainteresowanych
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)\"

Kontakt:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz dodatkowe dokumenty) na adres: sylwia.szczygielska@mediren.eu lub za pośrednictwem formularza na stronie internetowej www.mediren.pl

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii