Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Pielęgniarka/ Pielęgniarz Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Praca jako pielęgniarka / pielęgniarz na terenie Szwecji; Opieka nad pacjentem, komunikacja z lekarzem i rodziną pacjenta Wymagania: Wykształcenie medyczne potwierdzone dyplomem lub świadectwem ukończenia szkoły; Doświadczenie na podobnym stanowisku; Aktualne prawo wykonywania zawodu; Życzliwość, otwartość na drugiego człowieka; Wymagana znajomość języka angielskiego; Mile widziana znajomość języka szwedzkiego; Sumienność, odpowiedzialność; Dyspozycyjność, punktualność; Umiejętność pracy w zespole. Oferujemy: Stabilną pracę; Atrakcyjne wynagrodzenie; Pakiet socjalny; Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji; Zakwaterowanie; Przelot do Szwecji; Pracę pełną wyzwań w dynamicznym, ambitnym zespole.  Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji z podanym numerem referencyjnym wraz z informacją dotyczącą wymagań finansowych.  Kontakt: Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą "aplikuj teraz".  Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...