Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Pharmacy Technician Nr ref.: /JOBS.pl I am looking for an experienced Pharmacy Technician who is capable, efficient, well able to work under pressure and has excellent communication skills. The successful candidate will comply with PSI legislation under the direction of the Supervising Pharmacist and will be involved in dispensing and sales. This is an excellent opportunity to join a great company and work in a busy, fast moving environment. Ideally looking for a qualified Pharmacy Technician with a minimum of 2 years dispensing experience in a busy store. Experience must be in retail dispensing. Must be self-starter with good initiative. This is a full time, permanent position. For more information, or to apply, please contact Saoirse on or Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...