Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Part-time Senior CRA (m/f) home-based,CH (80%) Nr ref.: /JOBS.pl Part-time Senior CRA (m/f) home-based, CH (80%) Wir suchen ab sofort einen dynamischen Senior CRA (m/w) in Teilzeit mit mindestens 4 Jahren Monitoring-Erfahrung und fließend Deutsch- und Englischkenntnissen, für ein Onkologie Projekt einer mittelständischen CRO in der Schweiz. Die Stelle bietet neben einem attraktivem..... klicken sie bewerben, für die volle Stellenbeschreibung Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Doradca Klienta - Syców, Twardogóra, Międzybórz, Ostrzeszów
ZADANIA: • udzielanie pożyczek w domu Klienta, • ustalanie planu spłat, • raportowanie realizacji zadań, • utrzymanie stałych kontaktów z Klientami, WYMAGANIA: • komunikatywność, •...
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły

Proszę czekać - ładowanie treści...