Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Pakowacz kosmetyków (zlecenie w dniach 23-27.10.2017) Nr ref.: /JOBS.pl Do Twoich obowiązków należeć będzie: pakowanie kosmetyków pakowanie stojaków z kosmetykami dbałość o ład i porządek na stanowisku Zgłoś się do nas, jeśli: jesteś osobą dokładną i sumienną posiadasz status ucznia lub studenta (mile widziane) jesteś dyspozycyjny/a w dniach 23-27.10.2017  posiadasz dojazd do miejsca wykonywania zlecenia: ul. Zakopiańska (okolice salonu Agata Meble) Wybranym kandydatom zaoferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie zlecenie w dniach 23-27.10.2017 w godzinach 6-14 lub 14-22 wynagrodzenie na poziomie 13,00 zł brutto/h ATERIMA - Jesteśmy agencją zatrudnienia z siedzibą w Krakowie, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085. Działamy w całej Polsce, zawsze etycznie i zgodnie z zasadami. Zamiast szukać dróg na skróty, stawiamy na odpowiedzialność. Zgłoś się do nas - mamy dla Ciebie pracę. Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Szukam osoby do stałego odśnieżania dachu płaskiego
Tak jak w tytule szukam osoby do odśnieżania dachów ,umowa może się przedłużyć o prace związane z koszeniem traw i inne i może to być umowa na stałe.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...