Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Operator wózków widłowych ze znajomością j. angielskiego Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska pracy Obecnie dla naszego renomowanego klienta zajmującego się dystrybucją produktów znanych marek kosmetycznych (Elizabeth Arden), części motoryzacyjnych (Kawasaki) oraz urządzeń elektronicznych (Sony) poszukujemy pracowników logistycznych, mających doświadczenie w obsłudze wózków widłowych: - czołowych - bocznych- wysokiego składowania - wózków typu man up truck ( z wysuwaną kabiną operatora) oraz - EPT (tzw. elektryczne paleciaki)   Wymagania - doświadczenie w pracy logistycznej, w tym w obsłudze wózka widłowego czołowego - komunikatywna znajomość języka angielskiego - prawo jazdy kat. B ( oferta wiąże się z samodzielnym dojazdem z miejsca zamieszkania do miejsca pracy) W zamian oferujemy: - legalne zatrudnienie - pracę w dużym magazynie logistyczno- dystrybucyjnym - tygodniowy system wynagrodzeń - możliwość korzystania odpłatnie z zakwaterowań mieszkaniowych oraz z darmowego transportu z lokacji Axell do miejsca pracy - pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii - pełne wsparcie polskich koordynatorów na terenie Holandii Zapewniamy także DARMOWY przejazd do Holandii!   Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do aplikacji! Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmy Axell Holandia Sp. z o.o. oraz Axell Polska 2004 Sp. z o.o. z siedzibą: 96-100 Skierniewice ul. Rybickiego 41, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Axell oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.” Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...