Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Operator produkcji (m/k) Nr ref.: /JOBS.pl Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice Nr ref.: OP/JEL/1016 Obowiązki: - praca przy produkcji części i akcesoriów do pojazdów mechanicznych m.in. desek rozdzielczych, kokpitów, - obsługa maszyn. Wymagania: - zdolności manualne, - umiejętność pracy w grupie, - dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków. Oferujemy: - pracę od zaraz, - atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia), - możliwość przejęcia bezpośrednio przez naszego klienta, - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - zorganizowany dojazd pracowniczy z miejscowości: Namysłów, Wilków, Wojciechów, Bierutów, Przeczów, Minkowice, Biskupice Oławskie, Wójcice, Koplina, Piekary, Głębocko, Grodków, Przeworno, Kolnica, Owczary, Chwalibożyce, Godzikowice, Oława, Strzelin, Stary Wiązów, Wiązów, Biskupice, Jędrzychowice, Goszczyna, Brzezimierz, Gaj Oławski, Lewin Brzeski, Leśniczówka, Łosiów, Strzelniki, Brzeg, Pisarzowice, Michałowice, Lubsza, Dobrzyń, Leśna Woda, Bystrzyca, Janików. - oferta dotyczy pracy tymczasowej. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego. Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136) Tel.: 695 919 042, 71 313 00 03 www.trenkwalder.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .