Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Operator maszyn produkcyjnych Nr ref.: /JOBS.pl - przestrzeganie przepisów BHP, - kontrola procesów linii kalander, - kontrola jakości produktu zgodnie ze specyfikacją, - kontrola parametrów pracy maszyny, - uruchomienie linii zgodnie z procedurą, - ustawianie parametrów produkcji, - koordynowanie kilku zadań jednocześnie - wykształcenie średnie(techniczne, mechaniczne), - doświadczenie w kontroli procesów produkcyjnych i analizie danych jakościowych, - doświadczenie na stanowisku operatora maszyn, - znajomość przyrządów pomiarowych, - znajomość systemów line manufacturing ( 5S, SMED,TPM,KAIZEN) - umiejętność obsługi komputera, - gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym, - umiejętność obsługi programów office - uprawnienia na suwnice, - uprawnienia na wózki widłowe (mile widziane) - umięjetniość pracy w zespole   - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - mozliwość skorzystania z trakcyjnego pakietu Manpower Premium (ubezpieczenie grupowe, karta multisport) - dla najlepszych możliwość związania się z firmą na stałe - oferta dotyczy pracy tymczasowej, - wynagrodzenie zawsze na czas.  Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...