Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Operator linii produkcyjnej, branża motoryzacyjna Nr ref.: /JOBS.pl Zadania: • Obsługa niezbędnych maszyn i urządzeń biorących udział w produkcji, • Postępowanie z instrukcjami obowiązującymi na stanowisku pracy, • Kontrola jakości wyrobu gotowego, • Współpraca z pracownikami magazynu, • Przestrzeganie zasad BHP, • Dbanie o porządek na stanowisku pracy. Wymagania: • Doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane), • Dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej (6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00), czterobrygadowej. • Dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków, • Predyspozycje manualne, • Motywacja i chęci do pracy od zaraz, • Gotowość do wykonywania pracy stojącej oraz manualnej. Oferujemy: • Pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową od zaraz z możliwością związania się z firmą na stałe, • Pracę 3-zmianową w systemie czterobrygadowym, • Ciekawą pracę w dużej i znanej firmie o stabilnej pozycji na rynku, • Atrakcyjne wynagrodzenie (zasadnicze + premia + dodatek za system czterobrygadowy) zawsze na czas! • Prywatną opiekę medyczną oraz możliwość wyrobienia karty MultiSport, • Dofinansowanie do posiłków w przyzakładowej stołówce pracowniczej, • Bezpłatny transport do pracy, • Możliwość zdobycia doświadczenia, a także podnoszenie kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .