Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Operator linii montażowej (m/k) Nr ref.: /JOBS.pl Miejsce pracy: Mielec Nr ref.: PLM/MLC/1016 Obowiązki: - skrupulatne wykonywanie czynności montażowych przy użyciu odpowiednich narzędzi, zgodnie z instrukcją stanowiskową, - realizowanie zróżnicowanych prac manualnych przy linii produkcyjnej, - utrzymywanie porządku na zajmowanym stanowisku, - zapewnianie płynnego przebiegu procesu produkcyjnego, - przestrzeganie obowiązujących procedur działania, zaleceń. Wymagania: - umiejętności manualne, - bardzo dobra organizacja pracy, - wykształcenie minimum zawodowe, - dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań, - dynamizm w realizacji prac montażowych, - dyspozycyjność, zaangażowanie, - uprawnienia na suwnice - mile widziane. Oferujemy: - pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, - pracę w systemie dwuzmianowym, - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - wynagrodzenie 12,50 - 13,50 zł brutto/h, - podniesienie kwalifikacji zawodowych, - możliwość uzyskania uprawnień UDT do obsługi suwnic w kategorii II S dla wybranych osób, - oferta dotyczy pracy tymczasowej. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego. Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136) www.trenkwalder.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...