Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Obsługa Klienta Biznesowego w języku angielskim (start-up) Nr ref.: /JOBS.pl Dla światowego dystrybutora w branży informatycznej oferującego rozwiązania i usługi klasy korporacyjnej z zakresu bezpieczeństwa sieci, przechowywania danych, infrastruktury programowej, poszukujemy zmotywowanych do rozwoju osób posługujących się językiem angielskim na poziomie C1, które są otwarte na pracę w departamencie Obsługi Klienta i wsparcia rynku brytyjskiego. Codzienne obowiązki: zarządzanie kontaktem z partnerami pełnienie roli back office dla Działu Sprzedaży przygotowywanie dokumentów, wycen produktów i usług odpowiadanie na wszelkie zapytania ze strony partnerów dotyczących kwotacji, przedłużania umów, licencji codzienny telefoniczny kontakt z partnerami w języku angielskim wprowadzanie i zarządzanie danymi technicznymi w systemie WYMAGANIA mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta (stacjonarnej lub telefonicznej) biegła znajomość języka angielskiego (poziom C1) - wsparcie UK dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel umiejętności analitycznego myślenia umiejętność pracy w zespole oraz w środowisku międzynarodowym zainteresowanie nowymi technologiami będzie dużym atutem KORZYŚCI możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach w firmie z branży IT pakiet socjalny, ubezpieczenie na życie, karta Multisport możliwość uczestnictwa w wielu szkoleniach; wyznaczony roczny budżet na szkolenia dla każdego pracownika ponadto możliwość uczestnictwa w szkoleniach zorganizowanych przez producentów atrakcyjny system premiowy (premie miesięczne) praca w godzinach biurowych 10-18 zatrudnienie w stabilnej firmie: umowa o pracę na czas próbny + czas nieokreślony Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...