Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Monter wentylacji - praca w Norwegii! Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: montaż wentylacji i filtrów konserwacja urządzeń wentylacyjnych Wymagania: komunikatywna znajomość języka angielskiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy) doświadczenie na ww. stanowisku prawo jazdy kat. B Oferujemy: zatrudnienie na warunkach norweskich - norweski Pracodawca (nie w delegacji) atrakcyjne wynagrodzenie 200,00 NOK/godz. brutto zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę  składki oraz podatki odprowadzane w Norwegii przez Pracodawcę możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym) możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia respektowane prawo do urlopu nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. angielskim na potrzeby rekrutacji) Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższym numerem telefonu: 539-601-600 AKTUALNE OFERTY PRACY: silverhand.eu Facebook: facebook.com/praca.silverhand Zapraszamy również na: silverhand.eu/blog Kurs języka online: Helga czyta!   Usługa dodatkowa: Od 20 lat świadczymy również usługi w zakresie rozliczeń podatków niemieckich oraz holenderskich, a także Kindergeld. Zadzwoń i dowiedz się więcej!   SILVERHAND Dominik Matczak - bezpieczne i satysfakcjonujące zatrudnienie za granicą (KRAZ 7822). Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .