Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 18 czerwca 2020

Monter Maszyn/Mechanik - Oferta z Jobs.pl

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresNederland
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Monter Maszyn/Mechanik

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska:

    Praca we wschodniej części Holandii przy budowie i montażu linii produkcyjnych dla przemysłu spożywczego.
    Pracodawca oferuje dwutygodniowe szkolenie, po zakończeniu którego kandydat będzie w stanie samodzielnie wykonywać powiężone mu obowiązki. Wymagana jest duża samodzielność, zaradność oraz umiejętność podejmowania decyzji. Doświadczenie zawodowe jest niezbędne aby na podstawie rysunku technicznego dokonać kontroli uprzednio zmontowanych linii produkcyjnych. Montaż końcowy  wykonywany jest na lokacji u klienta (może to być również poza granicami Holandii).

    Wymagania:

    • Dyplom lub udokumentowane doświadczenie w inżynierii mechanicznej lub mechatronice
    • Certyfikat VCA VOL (lub chęć jego szybkiego uzyskania)
    • Certyfikat pracy na podnośnikach (lub chęć jego szybkiego uzyskania)
    • Umiejętność spawania (umiejętność wykonania spiny)
    • Doświadczenie z elektrotechniką (mile widziane)
    • Prawo jazdy kat. B
    • Własny samochód (mile widziany)
    • Znajomość języka angielskiego i/lub holenderskiego

    CZEGO OCZEKUJEMY?
    • Rzetelności, pracowitości oraz elastycznego nastawienia do pracy.
    • Gotowości podjęcia pracy na dłuższy okres czasu.

    Oferujemy:

Kontakt:

Mają Państwo pytania lub potrzebują dalszych informacji? Prosimy o przesłanie aplikacji a nasz rekruter skontaktuje się z Państwem.

Więcej ogłoszeń pracy można zobaczyć na naszej stronie internetowej: www.larex.eu.

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii