Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Marketing Promotions Manager Nr ref.: /JOBS.pl Elm Park Golf & Sport Club are looking for a Marketing Promotions Executive to join their team on a part-time basis. Skills: Marketing ,Social Media,Digital Marketing,Implementation,Digital Marketing Strategy Sectors: Leisure / Fitness / Sport,Marketing / Events Text title: The role This person will be responsible for the development and implementation of a current Marketing plan which is targeted at both existing and potential new members and in maximizing revenue streams from non-member green fees, Corporate and Society outings and other potential sources of revenue. The achievement of defined revenue targets will be a specific requirement of the position. Candidates should have marketing degree and/or experience in developing and executing promotional plans in both online and offline channels as well as skills in overseeing/managing events for medium to large groups. Digital marketing and Social Media are critical. This is a part time position requiring 2/3 days per week and candidates can work from home as required. Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...