Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Manager produkcji Nr ref.: /JOBS.pl Zakres obowiązków: • Zarządzanie zespołem około od 50 do 100 osób,, • Stała optymalizacja przebiegu procesów produkcyjnych, • Nadzór nad realizacja kosztów i ich optymalizacją, • Nadzór nad obszarem technologicznym, wdrożeniowym, konstrukcyjnym oraz ścisła współpraca z Działem Jakości, • Zapewnienie płynności procesu produkcyjnego, realizacja planów produkcyjnych • Organizowanie pracy, właściwe wykorzystanie pracowników, instruowanie ich co do metod pracy i toku postępowania oraz systematyczne kontrolowanie wykonania zleconych im zadań pod kątem standardów jakościowych i produkcyjnych, • Bieżące rozwiązywanie problemów operacyjnych i technologicznych, • Współtworzenie i nadzorowanie budżetem podległego działu w oparciu o wyznaczone cele oraz nadzór nad dokumentacją (tworzenie procesów, procedur i instrukcji), • Wdrażanie rozwiązań pozwalających na optymalizację procesów. Nasze wymagania: • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne, • Doświadczenie zawodowe na kierowniczym stanowisku z firmy produkcyjnej (posiadanie doświadczenia z branży automotive będzie dodatkowym atutem), • Znajomość narzędzi zarządzania jakością i systemów ciągłego doskonalenia wg filozofii Lean Manufacturing, • Znajomość procesów technologicznych i jakościowych, • Znajomość przepisów, instrukcji i zarządzeń dotyczących działalności Działu Produkcji, • Umiejętność sprawnego określania celów i zadań dla podległych pracowników, • Samodzielność w podejmowaniu decyzji w zarządzaniu, • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej, • Wysoki poziom kompetencji interpersonalnych, • Odpowiedzialność za wyniki, • Zdolności analityczne, umiejętność logicznego myślenia, • Umiejętność zarządzania, motywowania, oceny pracy podległych pracowników, ich osiągnięć i niedociągnięć oraz wyciągania wniosków, • Bardzo dobra znajomość MS Office, Windows.   Oferujemy: • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz narzędzia niezbędne do pracy, • Możliwość pracy w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie, • Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę, • Bezpośredni wpływ na strategię i rozwój przedsiębiorstwa, • Miejsce pracy: okolice Bielska - Białej Oferta dotyczy pracy stałej. Informujemy, iż nasz Klient będzie się kontaktować z wybranymi Kandydatami.   Zadzwoń lub wyślij sms z prośbą o kontakt - oddzwonimy: 695 061 963 Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej !!!     Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .