Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 8 czerwca 2020

Lakiernik Przemysłowy - Oferta z Jobs.pl

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresAustria
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Lakiernik Przemysłowy

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska:

    • Malowanie, szpachlowanie, gruntowanie i maskowanie części sprzętu, maszyn i urządzeń
    • Produkcja seryjna i indywidualna
    • Obsługa urządzeń lakierniczych,

    Wymagania:

    • Wykształcenie kierunkowe,
    • Doświadczenie w lakierowaniu
    • Zdolności manualne,
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
    • Znajomość języka niemieckiego - wymóg konieczny,
    • Prawo jazdy kategorii B i własny samochód,

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia  2300€ netto przy 167 godz
    • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
    • Urlaubs- und Weihnachtsgeld
    • Darmowe zakwaterowanie opłacone przez Allpersone
    • 25 dni płatnego urlopu
    • Dobre warunki mieszkaniowe,
    • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
    • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności,
    • Pomoc polskojęzycznego opiekuna,

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)'

Kontakt:

Prosimy o składanie dokumentów aplikacyjnych poprzez przycisk 'Aplikuj Teraz'

Więcej informacji pod tel.: +49 821 508 539 13, +48 533456485

mówimy po polsku!

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii