Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Kontroler jakości (pracownik produkcji). Przejazd do Holandii GRATIS* Nr ref.: /JOBS.pl Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za: Kontrolę jakości produktu ( wizualną i manualną)  Pakowanie towaru Etykietowanie Przygotowanie towaru do wysyłki Firma zajmuje się produkcją elementów z plastiku, tj. doniczki, skrzynie, wiadra, pudła itd. Praca w systemie 3-zmianowym! (dodatki zmianowe)   Ważne! Oferta wiąże się z koniecznością pozostania w Holandii w okresie świąteczno-noworocznym 2016/2017 Oczekujemy: Dobrej znajomości języka angielskiego (weryfikacja języka obcego podczas rozmowy kwalifikacyjnej) Doświadczenia w pracach produkcyjnych lub przy kontroli jakości Dokładności przy wykonywaniu powierzonych obowiązków Umiejętności pracy w szybkim tempie Chęci pracy w systemie zmianowym Prawo jazdy kat. B - mile widziane Axell oferuje: Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy Pracę w znanej międzynarodowej firmie, wśród wielonarodowej załogi pracowników Możliwość długotrwałej współpracy Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii Pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie  Darmowy transport do pracy Opiekę polskich koordynatorów Tygodniowy system wynagrodzeń Po przepracowanym tygodniu możliwość otrzymania zaliczki Przejazd do Holandii GRATIS* * informacje o szczegółach oferty udzielają rekruterki Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmy Axell Holandia Sp. z o.o. oraz Axell Polska 2004 Sp. z o.o. z siedzibą: 96-100 Skierniewice ul. Rybickiego 41, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Axell oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.” Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Opiekunki praca w Niemczech
Niemiecka Agentura Klingeln24 zaprasza opiekunki/ów do współpracy na terenie Niemiec Nordrhein-Westfalen. Gwarantujemy legalną pracę oraz wysokie zarobki do 2200 euro. Nie utajamy warunków pracy...
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Alfa Romeo Giulia - zobacz videotest
Alfa Romeo Giulia - zobacz videotest
Oto nowa Alfa Romeo. Giulia. Wszyscy na nią czekaliśmy. Czy ta nowa Alfa będzie wielkim powrotem tej kultowej marki, czy może gwoździem do trumny?

Proszę czekać - ładowanie treści...