Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Kontroler jakości (pracownik produkcji). Przejazd do Holandii GRATIS* Nr ref.: /JOBS.pl Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za: Kontrolę jakości produktu ( wizualną i manualną)  Pakowanie towaru Etykietowanie Przygotowanie towaru do wysyłki Firma zajmuje się produkcją elementów z plastiku, tj. doniczki, skrzynie, wiadra, pudła itd. Praca w systemie 3-zmianowym! (dodatki zmianowe)   Ważne! Oferta wiąże się z koniecznością pozostania w Holandii w okresie świąteczno-noworocznym 2016/2017 Oczekujemy: Dobrej znajomości języka angielskiego (weryfikacja języka obcego podczas rozmowy kwalifikacyjnej) Doświadczenia w pracach produkcyjnych lub przy kontroli jakości Dokładności przy wykonywaniu powierzonych obowiązków Umiejętności pracy w szybkim tempie Chęci pracy w systemie zmianowym Prawo jazdy kat. B - mile widziane Axell oferuje: Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy Pracę w znanej międzynarodowej firmie, wśród wielonarodowej załogi pracowników Możliwość długotrwałej współpracy Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii Pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie  Darmowy transport do pracy Opiekę polskich koordynatorów Tygodniowy system wynagrodzeń Po przepracowanym tygodniu możliwość otrzymania zaliczki Przejazd do Holandii GRATIS* * informacje o szczegółach oferty udzielają rekruterki Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmy Axell Holandia Sp. z o.o. oraz Axell Polska 2004 Sp. z o.o. z siedzibą: 96-100 Skierniewice ul. Rybickiego 41, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Axell oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.” Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...