Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Kontroler jakości (m/k) Nr ref.: /JOBS.pl Miejsce pracy: Wrocław Nr ref.: KJ/WAG/1016 Obowiązki: - kontrola wizualna wyrobów, - obsługa narzędzi kontrolno-pomiarowych, - przeprowadzanie badań: połączeń elektrycznych, spadku napięcia na połączeniach mechanicznych przewodów, stanu izolacji, wytrzymałości mechanicznej połączenia elektrycznego, - wprowadzanie danych do systemu. Wymagania : - doświadczenie w kontroli wzrokowej w firmach produkcyjnych, - umiejętność obsługi komputera, - spostrzegawczość, - zdolność pracy przy kontroli jakości małych części elektronicznej (duże obciążenie wzroku), - dyspozycyjność (praca zmianowa). Oferujemy: - współpracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową, - wprowadzenie do pracy, - pracę dla renomowanej firmy, - wynagrodzenie podstawowe oraz możliwość uzyskania premii, - pracę w warunkach klimatyzowanych, - darmową kawę, herbatę, czekoladę w stołówce, - możliwość zakupu obiadu (zupa, drugie danie, deser) w cenie 10 zł, - dla osób przyjeżdżających do pracy rowerem zapewniamy darmowy sok oraz kanapkę, - oferta dotyczy pracy tymczasowej. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego. Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136) ul. Oławska 27-29, piętro 5, Wrocław, nr tel.: 605 123 562. www.trenkwalder.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .