Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Junior Software Developer/Consultant Nr ref.: /JOBS.pl Dla naszego Klienta- międzynarodowego dostawcy rozwiązań integracyjnych poszukujemy osoby na stanowisko Junior Software Developer/Consultant do jego warszawskiej siedziby. Do zadań osoby na tym stanowisku należy wsparcie konsultantów i architektów w międzynarodowych projektach wdrożeń rozwiązań biznesowych. Rola związana jest z analizą biznesową, projektowaniem rozwiązań, implementacją i integracją produktu z istniejącymi systemami, a także testami powdrożeniowymi. WYMAGANIA bardzo dobra znajomość języka angielskiego otwartość na kontakt z Klientem i częste podróże po Europie znajomość, któregoś z wymienionych: JAVA, J2EE (JMS, EJB, JSP), SQL, XML, HTML, XPARH lub serwisów webowych; znajomość .NET pasja do technologii wykształcenie wyższe na kierunku technicznym (lub ostatnie lata nauki) wysoka kultura osobista i biznesowa postawa mile widziane pierwsze doświadczenie zawodowe w zakresie programowania lub wdrożenia systemów KORZYŚCI szansa rozwoju w strukturach firmy czołowego dostawcy rozwiązań integracyjnych uczestnictwo w prestiżowych projektach IT dla Klientów z Polski i Europy możliwość poszerzania swoich kompetencji w zakresie programowania oraz biznesowego kontaktu z Klientem podróże po Europie (zapewnione diety, przeloty i zakwaterowanie) szkolenia z zakresu produktów Klienta atrakcyjne wynagrodzenie pakiet benefitów Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...