Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 26 czerwca 2020

Frezer CNC - Oferta z Jobs.pl

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresNederland
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Frezer CNC

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska:

    Dla naszego zleceniodawcy w centralnej części Holandii poszukujemy kandydata na stanowisko samodzielnego programisty frezarek CNC ze sterowaniem Heidenhain. Wytwarzane produkty maja różnorodne przeznaczenie np. dla przemysłu morskiego i lądowego, urządzeń obrotowych, przemysłu ciężkiego w zakresie budowy maszyn i recyclingu. Wielkość przedmiotów poddawanych obróbce wynosi od 2 do 6 metrów. Jest to produkcja jednostkowa lub w krótkich seriach liczących maks. 10 sztuk. Kandydat będzie samodzielnie programował frezarkę na podstawie rysunku technicznego (maksymalny wymiar największej frezarki wynosi: 15x5x3). Wymogiem koniecznym jest umiejętność precyzyjnego osadzania produktu w maszynie oraz ustawienie maszyny zgodnie z dokumentacją.  Niezbędna jest również wiedza z zakresu wykorzystania odpowiednich narzędzi dla danej grupy materiałowej, kontrolowanie zużycia narzędzi oraz ich wymiana. Kandydat ponosi odpowiedzialność za efekt końcowy, a więc także, za prawidłowo wykonaną kontrole jakości wyprodukowanych elementów. Ponadto wymagana jest niezależność i samodzielność  wykonywanej pracy oraz umiejętność produkcji w określonym przez pracodawcę czasie.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na wyżej wymienionym stanowisku
    • Doświadczenie w programowaniu maszyn CNC z oprogramowaniem Heidenhain
    • Doświadczenie w pracy z innym oprogramowaniem (będzie dodatkowym atutem)
    • Umiejętność samodzielnej wymiany narzędzi
    • Prawo jazdy kategorii B
    • Własny samochód (będzie dodatkowym atutem)
    • Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

    CZEGO OCZEKUJEMY?
    • Rzetelności, pracowitości oraz elastycznego nastawienia do pracy.
    • Gotowości podjęcia pracy na dłuższy okres czasu.

    Jeśli kandydat nie posiada doświadczenia programowaniu maszyn CNC z oprogramowaniem Heidenhain, mimo wszystko prosimy o wysłanie aplikacji, ponieważ szukamy osób do pracy u wielu zleceniodawców.

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie 500-550 EUR netto tygodniowo na podstawie 40 godzin tygodniowo
    • Zwrot kosztów dojazdów (dla kandydatów posiadających własny samochód)
    • Tygodniowy system wynagrodzeń
    • Zakwaterowanie bez dodatkowych kosztów dla kandydata, pokój jednoosobowy oraz wi-fi
    • Możliwość kontaktu w języku polskim
    • Długotrwałe projekty
    • Warunki pracy zgodne z Układem Zbiorowym Pracy NBBU

    Poza wyżej wymienionym wynagrodzeniem oferujemy/gwarantujemy również:
    • Ubezpieczenie zdrowotne
    • Opłacanie składek emerytalnych
    • Środki ochrony osobistej
    • Możliwość uzyskania certyfikatu VCA
    • W przypadku dojazdów własnym samochodem: 0,19 EUR za kilometr za dojazd z miejsca pracy do miejsca zamieszkania (od pierwszego kilometra)
    • Pomoc w uzyskaniu numeru BSN

Kontakt:

Mają Państwo pytania lub potrzebują dalszych informacji? Prosimy o przesłanie aplikacji a nasz rekruter skontaktuje się z Państwem.

Więcej ogłoszeń pracy można zobaczyć na naszej stronie internetowej: www.larex.eu.

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii