Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 2 czerwca 2020

Elektryk, Elektronik - Montaż i uruchomianie maszyn i urządzeń przemysłowych - Oferta z Jobs.pl

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresAustria / Niemcy /Irlandia / Chiny,
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Elektryk, Elektronik - Montaż i uruchomianie maszyn i urządzeń przemysłowych

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska:

    • Montaż i uruchamianie maszyn i urządzeń w zakładach na terenie Niemiec, Austrii, Anglii, Irlandii, Wloch lub Chin

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Wykształcenie kierunkowe - elektryczne lub pokrewne
    • Motywacja i chęć do pracy w delegacjach w Europie,Azji i nietylko
    • Gotowość do podjęcia pracy za granica w delegacjach
    • Znajomość języka niemieckiego i angielskiego minum na poziomie B1 w mowie i pismie
    • Prawo jazdy i własny samochod - zawsze mile widziane

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
    • Diety, dodatki, delegacje itp
    • Urlaubs und Weihnachtsgeld
    • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
    • Darmowe zakwaterowanie opłacone przez Allpersone
    • Minimum 25 dni płatnego urlopu
    • Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem,
    • Długofalowe zatrudnienie,
    • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
    • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności,

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii