Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Elderly Care Nurse Nr ref.: /JOBS.pl TTM Healthcare on behalf of their client -a large nursing home group in Ireland- have a immediate vacancy for a staff nurse in the Wexford area. The successful candidate will work as part of a highly skilled team ensuring the home's policy to provide the highest standard of care to its residents is adhered to. This is a excellent opportunity for a nurse to choose their own working hours and be guaranteed a minimum of 12 working hours per week. This opportunity offers candidates the flexibility to supplement their earnings whilst fitting their hours around other commitments. Benefit's: Flexible working hours Excellent rate Number of sites in the Limerick area to choose from Weekly rostering Suitable candidates will be registered with NMBI Please contact Sarah at TTM Healthcare in confidence on 086- or email if you would like further information TTM Healthcare is an Equal Opportunities Employer. Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...