Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Doradca Klienta Biznesowego Nr ref.: /JOBS.pl Głównym zadaniem wybranych osób będzie realizacja działań handlowych na terenie województwa wielkopolskiego (powiat: czarnkowsko-trzcianecki, złotowski, pilski, chodzieski, wągrowiecki, gnieźnieński, obornicki, wągrowiecki, szamotulski oraz wałecki) Kluczowe działania to: analiza potrzeb klientów biznesowych, działania akwizycyjne - oferowanie skutecznych rozwiązań wspomagających biznes klientów (terminale akceptacji kart), negocjowanie warunków współpracy oraz finalizowanie sprzedaży, podpisywanie umów z klientami, dbałość o kompletność dokumentacji, opieka nad obecnymi klientami firmy. Ofertę kierujemy do osób: posiadających min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży produktów lub/i usług w sektorze B2B, posiadających, poparte sukcesami, doświadczenie w branży akceptacji kart płatniczych, ambitnych, wytrwale dążących do celu, ukierunkowanych na budowanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami, samodzielnych i zorganizowanych, komunikatywnych i kreatywnych, posiadających czynne prawo jazdy, gotowych świadczyć usługi w ramach prowadzonej działalności gospodarczej. Dodatkowym atutem będą: umiejętność zarządzania relacjami z klientem, doświadczenie w sprzedaży usług finansowych. Ze swej strony oferujemy: atrakcyjny system wynagrodzenia - stała podstawa plus prowizje handlowe, szkolenia doskonalące warsztat pracy, narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .