Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Calibration Consultant Medical Devices Nr ref.: /JOBS.pl Unser Kunde ist ein global agierender Hersteller medizinscher Produkte aus den Bereichen Orthopädie, Neurologie, Gelenkwiederaufbau, Trauma, Wirbelsäule, Sport Therapie, medizinischen Werkzeugen und Biomaterialien. Als Calibration Technician ist Ihre Aufgabe die Sicherstellung von Übereinstimmungen zwischen Produkten und..... klicken sie bewerben, für die volle Stellenbeschreibung Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Doradca Klienta - Syców, Twardogóra, Międzybórz, Ostrzeszów
ZADANIA: • udzielanie pożyczek w domu Klienta, • ustalanie planu spłat, • raportowanie realizacji zadań, • utrzymanie stałych kontaktów z Klientami, WYMAGANIA: • komunikatywność, •...
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły

Proszę czekać - ładowanie treści...