Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Agency Staff Nurse Nr ref.: /JOBS.pl TTM Healthcare, in partnership with a well known and highly respected Irish Nursing Home group has a vacancy for a Staff Nurse to join their team in a number of locations in Co. Dublin including Swords and Rush. Nurses can avail of both locum work and lines of work depending on your schedule. As Staff Nurse, you will get the chance to work as part of a highly skilled team ensuring the home's policy to provide the highest standard of care to its residents is adhered to. This is an excellent opportunity for a nurse to choose their working hours and be guaranteed a minimum of 12 working hours per week. This opportunity offers candidates the flexibility to supplement their earnings whilst fitting their hours around other commitments. Requirements: Fully registered with the NMBI Up to date CPR Up to date Patient Moving & Handling Previous experience working in a care of the Elderly Setting desirable but not essential Benefit's: Flexible working hours Excellent rates of pay For more information or to have a confidential discussion, please get in touch with Sarah on 086- or via email . TTM Healthcare is an Equal Opportunities Employer. Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...