Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 19 kwietnia 2021

Zbiory ogórków - praca od stycznia - Oferta z Jobs.pl

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresHolandia
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Zbiory ogórków - praca od stycznia

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Zakres obowiązków:

    • pielęgnacja ogórków (obrywanie liści, okręcanie plant, obrywanie pędów)
    • zbiór ogórków
    • obsługa wózków szklarniowych
    • sprzątanie szklarni

    Czego oczekujemy:

    • dyspozycyjności do długoterminowej/całorocznej pracy
    • gotowości do pracy na wózkach szklarniowych (praca na wysokości)
    • sumienności i dokładności

    Co oferujemy:

    • pracę w firmie specjalizującej się w uprawie ogórków, działającej na terenie miejscowości Someren w Holandii, w której bez problemu pieszo dotrzesz do sklepów spożywczych i lokalnych restauracji
    • dodatki urlopowe
    • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane w walucie euro (€)
    • wsparcie przy organizacji transportu do/z/na terenie kraju wykonywanej pracy
    • zakwaterowanie w kraju wykonywanej pracy
    • wsparcie polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego w kraju wykonywanej pracy
    • możliwość wzięcia udziału w programie poleceń i otrzymania 500zł bonusu za polecenie znajomego

Kontakt:

Agencja zatrudnienia - numer wpisu 5612

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii