Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Technolog drewna Nr ref.: /JOBS.pl Zakres obowiązków:  Tworzenie projektów mebli  Przygotowanie niezbędnej dokumentacji  Nadzór nad przebiegiem projektów Wymagania:  Wykształcenie wyższe o profilu technolog drewna  Doświadczenie na podobnym stanowisku  Znajomość i obsługa programów CAD/CAM  Umiejętność konstruowania  Znajomość materiałów konstrukcyjnych Kandydatom oferujemy:  Pracę w systemie dwuzmianowym  Szeroki zakres narzędzi oraz materiałów do pracy;  Atrakcyjne wynagrodzenie  Stałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na  rynku pracy Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...