Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Szlifierz Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Jesteś osobą energiczną? Szukasz kreatywnego i perspektywicznego zajęcia? Mieszkasz w okolicach Osiny? Chcesz pracować w systemie jednozmianowym w godzinach 8:00 - 16:00? Lubisz prace techniczne, związane z obróbką i kształtowaniem materiałów? Szukasz rzetelnego pracodawcy, który zapewnia stabilność zatrudnienia? Jeśli odpowiedziałeś/-aś twierdząco na większość z tych pytań, to tak, szukamy właśnie Ciebie! Wymagania: Nasza oferta kierowana jest do osób aktywnych, szukających nowych wyzwań i mieszkających w okolicy Osiny. Nie pracowałeś/-aś jeszcze w branży drzewnej? Nic nie szkodzi! Przyuczymy Cię do pracy na stanowisku szlifierza. U nas zdobędziesz cenne doświadczenie, które może zaprocentować Ci w przyszłości. Masz już praktykę w pracy na podobnym stanowisku? Świetnie! To daje Ci możliwość szybkiego awansu i rozwoju w strukturach firmy. Nie jest dla nas istotne, czy masz już długi staż pracy, czy może dopiero szukasz pierwszego zatrudnienia. Wymagamy jedynie chęci do pracy oraz pełnego zaangażowania. Oferujemy: Oferujemy Ci wynagrodzenie w wysokości do 13 zł brutto oraz premię uznaniową do 200 zł brutto. Zatrudnimy Cię na podstawie umowy o pracę. Wystarczy, że prześlesz nam swoje CV - oddzwonimy i zaprosimy Cię na spotkanie z rekruterem. Powodzenia! Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .