Stolarz drewniany- Belgia - Oferta z Jobs.pl

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresPolska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Stolarz drewniany- Belgia

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska:

    • Przygotowanie drewna do obróbki
    • Stosowanie określonych maszyn do obróbki drewna
    • Cięcie i szlifowanie drewna zgodnie z zadanymi parametrami / planem technicznym
    • Instalacja gotowego produktu

    Wymagania:

    • Doświadczenie w branży drzewnej
    • Masz ducha zespołowego
    • Jesteś zmotywowany i otwarty na postawione zadania
    • Godziny pracy od poniedziałku do piątku (ewentualnie nadgodziny)

      Poszukujemy osób, które:

      Chętnie się uczą

      Podzielają nasze wartości- pasja, uczciwość i dążenie do doskonałości

      Lubią pracować rękami

      Cieszą się pracą w zespole

      Potrafią postępować zgodnie z instrukcjami i pracować pod presją

      Ponadto w ramach programu będą regularnie uczestniczyć w szkoleniach wewnętrznych i rozwoju.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z normami obowiązującymi w Belgii
    • Praca w stabilnej firmie
    • Pełny wymiar pracy
    • Opcje stałego kontraktu po pozytywnym okresie próbnym
    • Stalą opiekę polskiego koordynatora
    • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności

    Poszukujesz pracy w Belgii, ale ta oferta nie spelnia twoich oczekiwan?

    Skontaktuj sie z nami mailowo, lub telefonicznie: +48 571 255 090

Kontakt:

Wyślij CV pod adres w ogłoszeniu.

Co się dzieje po aplikacji?

Jeśli podoba nam się to, co widzimy na Twojej aplikacji, zostaniesz zaproszony na rozmowę telefoniczną. Jeśli po rozmowie telefonicznej będziemy chcieli rozpatrzyć Twoją aplikację, zostaniesz zaproszony do udziału w rozmowie Teams, Skype Zoom, lub Watsup przez internet  z pracodawcą do końcowej rozmowy kwalifikacyjnej.

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii