Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 23 kwietnia 2021

Spawacz TIG/MIG – Austria (2600€ netto/ mies.) - Oferta z Jobs.pl

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresVoralberg, Austria,
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Spawacz TIG/MIG – Austria (2600€ netto/ mies.)

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie (2600€ netto miesięcznie)
    • austriacka umowa o pracę na dłuższy okres
    • nieopodatkowany dodatek do każdego dnia pracy
    • 13 i 14 pensja
    • nieopodatkowany dodatek do zakwaterowania 15€ lub opłacone zakwaterowanie
    • zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
    • stała opieka polskiego koordynatora
    • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
    • indywidualnie ustalony termin wyjazdu
    • ubezpieczenie zdrowotne
    • liczba godzin zagwarantowana w umowie
    • terminowo wypłacane wynagrodzenie
    • dobre warunki pracy, miła atmosfera
    • indywidualne podejście do każdego kandydata
    • premie za polecenie kandydata do pracy

    Zakres obowiązków:

    • spawanie aluminium

    Wymagania:

    • Doświadczenie na ww. stanowisku
    • Certyfikat spawalniczy
    • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
    • Własny samochód dostępny na wyjazd
    • Odpowiedzialność, dokładność
    • Motywacja do pracy

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii