Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Spawacz Mig/Mag Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Dla naszego Klienta w miejscowości Apeldoorn zajmującej się produkcja konstrukcji stalowych, . Do obowiazkow nalezy montaz oraz  czyszczenie i szlifowanie konstrukcji stalowych o duzych grubosciach. Wymagania: Przynajmniej 2-3 doswiadczenie na stanowisku produkcyjnym Brak doswiadczenia w Holandii! Znajomosc jezyka angielskiego badz niemieckiego. Dyspozycyjnosc na dluzszy okres czasu. Umiejetnosc pracy w szybkim tempie. Wlasne auto. Oferujemy: Dobre wynagrodzenie Zwrot kosztow paliwa z miejsca zamieszkania do miejsca pracy Praca w pelnym wymiarze godzin. Praca na dluzszy okres czasu (mozliwosc stalej pracy tzw. vast-contract) Mozliwosc podnoszenia kwalifikacji zawodowych.   Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...