Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 28 kwietnia 2021

Spawacz MAG – Holandia - Oferta z Jobs.pl

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresKamerik, Holandia,
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Spawacz MAG – Holandia

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia do  14,55 € /h.
    • Umowę o pracę z holenderskim pracodawcą
    • możliwość skorzystania z zakwaterowania firmowego
    • wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
    • dodatek wakacyjny (vakantiegeld) w wysokości 8% miesięcznego wynagrodzenia brutto
    • zorganizowane dojazdy do pracy
    • ubezpieczenie zdrowotne
    • opiekę polskiego koordynatora
    • pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
    • indywidualnie ustalany termin wyjazdu

    Zakres obowiązków:

    • Spawania konstrukcji stalowych budynków I hal według rysunków technicznych. Czarna stal grubość materiału 5mm-20 mm różne pozycje spawania

    Wymagania:

    • Doświadczenie na ww. stanowisku
    • Komunikatywna znajomość angielskiego
    • Prawo jazdy (mile widziane)
    • Odpowiedzialność, dokładność
    • Motywacja do pracy

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii