Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 20 października 2017

Proste prace produkcyjne - Oferta z Jobs.pl

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresPolska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Proste prace produkcyjne

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Twoje zadania będą polegały na segregowaniu i pakowaniu różnego rodzaju wkrętów oraz oklejaniu zapakowanego towaru. Istotne będzie dbanie o estetykę i wygląd wyprodukowanego towaru oraz utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

    Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Oczekujemy od Ciebie gotowości podjęcia pracy od zaraz oraz zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań. Nie musisz mieć doświadczenia - to doskonałe miejsce, aby je zdobyć. Zostaniesz odpowiednio przeszkolony, a wszelkie obowiązki wyjaśni Ci brygadzista.

  • Mile widziane są osoby mające status ucznia lub studenta.

    Co możemy zaoferować Tobie?

  • Zapewniamy Tobie wynagrodzenie na poziomie 13-14 złotych brutto za godzinę oraz zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie. Pracujemy w systemie zmianowym (6:00-14:00 i 14:00-22:00) od poniedziałku do piątku, przy czym grafik jest elastyczny - możemy go dopasować do Twojej dyspozycyjności. Miejsce pracy ma atrakcyjną lokalizację blisko centrum Poznania, dobrze skomunikowaną z pozostałymi częściami miasta.

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii