Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 24 kwietnia 2021

Programista - Operator Maszyn CNC - Oferta z Jobs.pl

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresSzwecja,
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Programista - Operator Maszyn CNC

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Obowiązki:

    • programowanie i obsługa obrabiarki 5-osiowej MCU-5X (sterowanie Siemens 840D sl)
    • programowanie przy użyciu GibbsCAM
    • praca w systemie Inventor
    • praca na podstawie rysunku technicznego
    • kontrola jakości wykonanych elementów – pomiary

    Wymagania:

    • min. 3 lata doświadczenia na stanowisku programisty-operatora frezarek (w tym 5-osiowych)
    • bardzo dobra znajomość GibbsCAM, Inventor
    • znajomość sterowników Siemens
    • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny) lub szwedzkiego
    • wysoka samodzielność
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • zakwaterowanie i przejazdy (plus kilometrówka dla osób jadących własnym autem)
    • dodatkową prywatną opiekę medyczną (po okresie próbnym)
    • odzież roboczą
    • długofalową pracę w systemie rotacyjnym 6/2 tygodnie
    • program „Premia za polecenie”
    • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii