Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Produkcja linek i cięgien motoryzacyjnych Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska pracy: - produkcja linek samochodowych i cięgien motoryzacyjnych - proste prace manualne i obsługa maszyn - pakowanie oraz kontrola jakości - sumienne wykonywanie powierzonych zadań   Wymagania: - mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - sprawność manualno-wzrokowa - chęc podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym   Oferujemy: - zatrudnienie w oparciu o umowe o pracę na pełen etat - możliwość pracy od zaraz - terminowość wynagradznia   Złóż swoje CV i daj sobie szanse na szybkie znalezienie pracy! Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...