Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 22 kwietnia 2021

Pracownik Serwisu Sprzątającego - Oferta z Jobs.pl

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresPolska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Pracownik Serwisu Sprzątającego

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Dussmann Polska.

    Jesteśmy dobrą, stabilną firmą.

    Zatrudnimy osoby z doświadczeniem i bez, przyuczymy.

    Wspieramy zatrudnienie osób niepełnosprawnych (ubezpieczenie grupowe, pakiet lekowy, dodatek za obecność, dodatek rehabilitacyjny)

    Dlatego zapraszamy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

    Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

    Oferujemy:

    • Dobra, stabilna praca - UMOWA o PRACĘ!
    • Dodatki, premie, bonusy, pakiety medyczne
    • TERMINOWE WYPŁATY!
    • System pracy dwuzmianowy
    • Wsparcie Zespołu i przełożonego
    • Szacunek i zrozumienie
    • Pracę przy sprzątaniu biur, magazynów i hal produkcyjnych

    Oczekujemy:

    • Chęci do pracy na stałe
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Sumienności w wykonywaniu obowiązków
    • Dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki

    Zadania:

    • Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z
    • utrzymaniem standardów usług utrzymania czystości na terenie obiektu.

Kontakt:

Kontakt telefoniczny: 532 514 264

Zostaw nam kontakt do siebie - przycisk APLIKUJ!

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii