Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Pracownik produkcyjny/Ślusarz/Praser (m/k) Nr ref.: /JOBS.pl Miejsce pracy: Bielsko-Biała Nr ref.: OPMA/BEL/1016 Obowiązki: - proste prace manualne związane z obróbką elementów metalowych, - obsługa maszyn i urządzeń, - kontrola jakości wyrobów gotowych. Wymagania: - mile widziane wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe, - umiejętności manualne służące do piłowania, wiercenie, cięcia, obsługi maszyn produkcyjnych różnego rodzaju, - umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi ( np. suwmiarka), - dbanie o jakość na każdym etapie produkcji, - chęć pracy na różnych stanowiskach, służących do obróbki elementów metalowych, - dbanie o bezpieczeństwo oraz higienę stanowiska pracy, - umiejętność czytania rysunku technicznego lub motywacja do nauki, - podstawowa wiedza z zakresu mechaniki, - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej. Oferujemy: - aktualnie rekrutacje prowadzimy dla firmy BELOS-PLP S.A. w Bielsku-Białej, która oferuje możliwość rozwoju zawodowego, - możliwość podjęcia pracy w firmie naszego klienta po okresie zatrudnienia w agencji pracy tymczasowej, - pracę od zaraz, - pracę stacjonarną (brak delegacji, wyjazdów służbowych), - pracę w systemie trzyzmianowym (6-14; 14-22; 22-6), - wynagrodzenie adekwatne do umiejętności , - możliwość dłuższej współpracy, - dobry dojazd komunikacją MZK Bielsko-Biała na wszystkie trzy zmiany, przystanek pod firmą (autobus MZK: 10/24/57), - oferta dotyczy pracy tymczasowej. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego. Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136) www.trenkwalder.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .