Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Pracownik produkcyjny Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: praca przy linii produkcyjnej przygotowywanie produktów garmażeryjnych do wysyłki kontrola jakości, sortowanie, suszenie, pakowanie produktów dbanie o porządek w miejscu pracy wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego Wymagania: aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków zdolności manualne Oferujemy: stawkę godzinową w wysokości 13-14 zł brutto pracę w systemie jednozmianowym od 7:00 do 15:00 zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością podjęcia dalszej współpracy system premii uznaniowych szkolenie stanowiskowe odzież roboczą Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Asystent przedstawiciela
Invest Finance jest firmą działającą w sektorze pożyczek krótkoterminowych. Wraz z rozwojem firmy poszukujemy do pracy asystenta dla przedstawiciela na region Trójmiasto i okolice. Do zadań...
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Alfa Romeo Giulia - zobacz videotest
Alfa Romeo Giulia - zobacz videotest
Oto nowa Alfa Romeo. Giulia. Wszyscy na nią czekaliśmy. Czy ta nowa Alfa będzie wielkim powrotem tej kultowej marki, czy może gwoździem do trumny?

Proszę czekać - ładowanie treści...