Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 5 kwietnia 2021

Pracownik Produkcyjny / Galwanizer - Oferta z Jobs.pl

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresPolska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Pracownik Produkcyjny / Galwanizer

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska:

    • Praca przy linii do anodowania aluminium z perspektywą awansu na kierownika/mistrza zmiany, technicznego zabezpieczenia produkcji .
    • Poszukujemy osoby chętnej do pracy, ukierunkowanej  na własny rozwoju oraz awans.

    Wymagania:

    • Inicjatywa
    • Chęć do pracy
    • Umiejętność zarządzania pracą swoją oraz innych
    • Umiejętność organizacji czasu
    • Znajomość procesów galwanicznych

    Oferujemy:

    • Pracę na stanowisku oferującym możliwości rozwoju oraz awansu.
    • Zagraniczne szkolenia.

    Aby poznać więcej szczegółów polecamy stronę internetową internetową http://www.aalberts.com/st

    CV wraz referencjami oraz najszybszym możliwym terminem rozpoczęcia prosimy przesyłać do nas klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia.

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii